top of page

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
комунального підприємства Вінницької міської ради
"Комбінат комунальних підприємств"

   При виявлені факторів корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та/або порушення Антикорупційної програми КП «Комбінат комунальних підприємств» можна повідомити:

  • За телефоном: 67-33-20;

  • На електронну пошту: antikor_2021@ukr.net

  • Особисто уповноваженій особі з антикорупційної діяльності (понеділок-четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45. Обідня перерва з 13:00 до 14:00).

30 днів! Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочинає зворотній відлік. До початку кампанії декларування 2022 року залишився лише один місяць.

Від сьогодні ми починаємо не лише активно нагадувати вам про те скільки залишилося до старту подачі щорічних декларацій, але й розповідати про нові зміни в Реєстрі декларацій, де знайти всю необхідну інформацію для заповнення декларації та до кого можна звернутися, якщо не знаходите відповідей на свої питання.

Серед оновлень:

  • Нова форма декларації: https://bit.ly/3E6RPK4

  • Порядок подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: https://bit.ly/3lkqe0J

  • Оновлений порядок повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті: https://bit.ly/3rqiSMW

НАЗК не лише оновило форми, але ще й затвердило Порядок заповнення декларації. Вперше у декларантів з’явилася повноцінна заюстована інструкція про те як правильно заповнювати кожен пункт декларації. Тепер подати декларацію буде ще простіше.

НАЗК продовжує активно готуватися до нового сезону подання щорічних декларацій. Тому зараз відбувається процес модернізації Реєстру декларацій, який має не лише змінити форму декларації, але й частково автоматизувати її заповнення.

Сервіси для декларантів:

Якщо у вас виникають питання щодо заповнення декларації, ви можете скористатися такими сервісами:

  • Служба технічної підтримки НАЗК: support@nazk.gov.ua (відповіді надаються з 9:00 до 18:00);

  • База знань з офіційними роз’ясненнями НАЗК

Додаткова корисна інформація:

Роз’яснення щодо заповнення декларацій також розміщені в Telegram-каналі НАЗК.

Кампанія декларування 2022 року відтерміновується до перемоги над рашистськими окупантами. Тобто щорічну декларацію за 2021 рік ви можете подати протягом трьох місяців після закінчення війни.

З РОЗ’ЯСНЕННЯМ щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, проведення перевірок) можна ознайомитись за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/novyny/nazk-nagaduye-podavaty-deklaratsiyi-povidomlennya-pro-suttyevi-zminy-v-majnovomu-stani-ta-povidomlennya-pro-vidkryttya-valyutnogo-rahunku-v-banku-nerezydenti-pid-chas-vijny-ne-potribno/

изображение_2022-04-27_102140480.png
загружено (1).png

Комбінат

Комунальних

Підприємств

vinnitsa-logotype-color_edited_edited_ed
pngwing.com.png

(0432)67-29-53
(067)508-99-47
(067)301-68-33

  • Facebook
bottom of page